Кушодакунандаи дари гидравликии GYKM-10100
Тавсифи мухтасар:
Тафсилоти маҳсулот
Барчаспҳои маҳсулот
Модел: GYKM-10/100
Ариза:
Мушаххасоти техникӣ
Иқтидори паҳнкунӣ
10 тонна
Паҳноӣ
100 мм
Фишори корӣ
63MP
Андозаи шланг
Дарозӣ: 3 м
Диаметри беруна: 13.5 мм
Диаметри дохилӣ: 5 мм