Роботи сӯхторхомӯшкунии RXR-YC25000BD, ки аз дуд ихроҷ ва роботи ҷустуҷӯӣ муҳофизат мекунад
Тавсифи мухтасар:
Тафсилоти маҳсулот
Барчаспҳои маҳсулот
Шарҳи мухтасари маҳсулот
Доираи татбиқ
Наҷотдиҳии сӯхтор дар корхонаҳои калони нафт ва кимиё
Дар муҳити наҷот гази оташгиранда, ихроҷи моеъ вуҷуд дорад, эҳтимолан таркиш ба амал ояд
Наҷот дар муҳити дуд, газҳои заҳролуд ва зараровар
Хусусиятҳои маҳсулот
1.★ Истифодаи тамоку
2. Ошкор кардани газҳои заҳролуд ва зараровар ★
8 газ ва 2 параметри экологӣ
3.★ кашиш: N 6500
4.★ Дастрасӣ ба платформаи абрии шабакаи робот
Нишондиҳандаҳои асосии техникӣ
4.1 Роботҳо:
2.Модел: RXR-YC25000BD
7.Power: Батареяи барқӣ, батареяи литийи сегона
8. Андоза: дарозӣ 1964 мм × паҳно 1298 мм × баландӣ 1543 мм (Ин параметр бо гузориши санҷиши Маркази миллии назорат ва санҷиши сифати таҷҳизоти сӯхторнишонӣ мувофиқ аст)
9. Диаметри руль: 2130 мм (Ин параметр бо гузориши санҷиши Маркази миллии назорат ва санҷиши сифати таҷҳизоти сӯхторхомӯшкунӣ (CNPC) мувофиқ аст.
10. Вазн: ≤ кг 870
12.★ масофаи кашолакунӣ: ≥100 м (ду тасмаи пурраи обии DN80-ро кашола кунед))
16. Баландии болоӣ: ≥250 мм (Ин параметр бо гузориши санҷиши Маркази миллии назорат ва санҷиши сифати таҷҳизоти сӯхторнишонӣ мувофиқ аст)
17.★ фосила аз замин: 194 мм (Ин параметр бо гузориши санҷиши Маркази миллии назорат ва санҷиши сифати таҷҳизоти сӯхторхомӯшкунӣ (NCQPC) мувофиқ аст.
28. Терминали идоракунӣ: Терминали идоракунии дурдасти рақамии дастӣ
4.2 Системаи ихроҷи дуди роботӣ:
1. Мошини ихроҷ: Мошини ихроҷи Redel
4.★ Мошини ихроҷи дуд CITIC баландии: мм 1210
Интерфейси 6.Water: васлаки тези ҷопонӣ DN80
7.★ Реҷаи ронандагӣ: Ронандагии обӣ
4.3 Системаи кашфи роботҳо:
2. Баландии бардорандаи ★ платформаи бардорандаи аз таркиш муҳофизатшаванда: баландии ибтидоӣ: 1326 мм, баландии бардоранда 2133 мм
CH4: Ҳаҷм 0-100 фоиз
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Диапазони ҳарорат: -25°C то 60°CC
Диапазони намӣ: RH то 90 фоиз RH 0 фоиз
4.4 Дарки видео ва аудиои робот:
3. Пикселҳои камера: миллион тасвири HD, қарори 1080 P, кунҷи васеъ 60°
4.★ Сатҳи ҳифзи камера: IP68
5. Талаботи техникии ба даст овардани садо: ба даст овардани садои саҳроӣ аз фосилаи дур, фаҳмидани вазъияти одамони дармонда, масофаи ба даст овардани садо 5 метр, диапазони басомад 20 Гц ~ 20 кГц, ҳассосият ≥40 дБ
4.5 Параметрҳои конфигуратсияи терминали идоракунии дурдаст
1. Андозаҳо: 410*310*70 мм (Баландии рокер нест)
2. Вазни пурра: кг 6.5
Платформаи системаи 4.Control: системаи оператсионии window7
5. Соатҳои корӣ: 8 соат
10. Калиди бардорандаи системаи кашфиётӣ: Бале, Калиди нуқтаи барқароркунии худкор
11. Гузариши видео: Бале, Гузариши нуқтаи барқароркунии худкор
12. Функсияи кашолакунии автоматии идоракунӣ: Бале, тугмаи нуқтаи барқароркунии худкор
13. Функсияи идоракунии равшанӣ: бале, гузариши нуқтаи худтанзимкунӣ, вокуниши худқулфи компютер
14. Асбобҳои ёрирасон: тасмаи китфи терминали идоракунии дурдасти дастӣ, сепояи мобилӣ
4.6 Функсияҳои Интернет:
Функсияи 1.GPS: ҷойгиршавии GPS, пайгирӣ метавонад дархост карда шавад
4.7 Дигар:
★ нақшаи интиқоли фаврӣ (ихтиёрӣ): трейлери махсуси нақлиёти робот ё воситаи нақлиёти махсуси робот
Конфигуратсияи маҳсулот
2. Терминали идоракунии дурдасти дастӣ ×1
3. Пуркунандаи кузови мошин (54.6 В) × 1 маҷмӯъ
4. Пуркунандаи барқи идоракунӣ (19.6 В) × 1 маҷмӯъ